Matrigen® PPC Krem

Portakal kabuğu görüntüsüne son verin!

PPC Molekülü ve Etkisi

Matrigen® PPC Krem’in etken maddesi ‘'PPC’', soyadan elde edilen bitkisel bir aktiftir. FDA tarafından onaylı Polyene Phosphatidyl Choline (PPC), en sık Lipodistrofi’de kullanılmaktadır. Aynı amaçla kullanılan lipoliz iğnelerinin aksine evde kullanılabilen, enjeksiyon gerektirmeyen, morarma veya ağrı yapmayan, daha ekonomik ve daha üstün avantajlara sahiptir. Matrigen® PPC Krem, yağlı bölgeler üzerinde kullanıldığında, incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasında kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür.

Ne kadar doğal?

Polyene Phosphatidyl Choline ‘’PPC’’, birçok organizmanın hücre zarının temel yapı taşıdır. İnsan vücudunda da doğal olarak vardır. PPC safra kesesinin, yağları parçalayan en etkili enzimlerinden biridir. Tamamen bitkisel ve doğaldır.

PPC Molekülü

Matrigen® PPC Krem etken maddesi sebebiyle Lipoliz Kremi olarak da bilinir. ‘'PPC’’ FDA tarafından onaylı Polyene Phosphatidyl Choline’dir. Matrigen® PPC Krem, yağlı bölgeler üzerinde kullanıldığında, incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasında kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür.

Cildi nasıl etkiler?

Matrigen® PPC Krem, uygulandığı bölgeler üzerinde incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasında kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür. Fosfolipit ve hidrofil nitelikli olduğu için cilt tarafından gerçek anlamda emilebilir. Cildinizin bakımlı ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Cildinizin yenilenmesine, doğal ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Üst deri tabakasını korumaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Cildinizi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur.

Cildin yeniden yapılanmasını desteklemeye yardımcı olur.

Yağ eritici bitkiler MATRIGEN® PPC Krem'de!

SOYA

Soya, yağlı bölgeler üzerinde kullanıldığında aktif maddesi Polyene Phosphatidylcholine ile incelme ve sıkılaşma sağlamaya, bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasına faydalıdır.

KAFEİN

Kafeinin selülite karşı etkili aktif bir madde olduğu klinik çalışmalarla ispatlanmıştır. Kafein antioksidanlar içerir, kansere yol açan hücrelerin çoğalmasını engeller. Beyin uyarımı ve konsantrasyon sağlar, karaciğeri koruyucu etkisi vardır.

PAPAYA

Papaya derideki siğillere, sivilcelere ve birçok cilt bozukluğunun iyileştirilmesinde aktif etken madde olarak kullanılır.. Papayanın sıvısı deriye pürüzsüz ve parlak bir görünüm verir. Cilt kalitesini artırır.

Capsicum Annuum

Kırmızı biberden elde edilen aktif bileşik olarak capsaicin içermektedir. Capsacisin deriden kan dolaşımını hızlandırıcı etkisiyle beraberinde kullanılan moleküllerin geçişini artırıcı özelliği nedeni ile tercih edilmektedir. Cilde uygulandığında yanma hissi oluşturabilir. Düzenli kullanımda yanma hissi zamanla azalabilmektedir.

Yan Etkisi Var mı?

Matrigen® PPC Krem uygulamasından 5-10 dakika sonra ciltte başlayan ısınma ve yanma 30-60 dakika kadar devam eder. Yeditepe Üniversitesi’nde yapılan Patch testinde, teste katılan hiçbir denekte alerjik reaksiyona rastlanmamıştır. Göze, mukozaya ve açık yaraya sürülmemelidir. Sürüldüğünde bol su ile yıkanmalıdır.

MATRIGEN® PPC Krem ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular...

Türkiye'nin her yerinden aramak için

MATRIGEN Danışma Hattı:
444 22 64

MATRIGEN® PPC Krem Nerelerde Kullanılır?

  • Boyun bölgesi: Dekolte sarkmalarında ve gıdıda
  • Jinekomasti: Meme sarkmalarında
  • Liposuction: Cerrahi yolla yağların alınmasından (liposuction) sonra ortaya çıkan şekil bozukluklarının giderilmesinde
  • Vücut bölgesi: Basen ve üst bacak bölgesel yağlanmalarda, bacak iç kısımlarındaki sarkmalarda, erkek ve kadınlarda karın, göbek, alt ve üst bel kısımları, kol ön ve arka kısımları, sırt kısımları, diz iç kısımlarında
  • Lipoma / Yağ bezesi: Vücudun her yerindeki yağ bezelerinde
  • Selülit: Basenler, bacak ve diz çevresinde
YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan