Matrigen® PPC Krem

Portakal kabuğu görüntüsüne son verin!

Yasal Şartlar

Maya Laser Epilasyon ve Medikal Ltd. Şti., çağdaş anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi ile işbu kurumsal web sitesi matrigenkrem.com (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı Maya Laser Epilasyon ve Medikal Ltd. Şti.'ye (İstanbul / Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler Maya Laser Epilasyon ve Medikal Ltd. Şti. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürün ve Hizmetler
Bu sitede yer alan tüm hizmet, ürün ve proje bilgileri yayın esnasında en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Maya Laser Epilasyon ve Medikal Ltd. Şti. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

Saygılarımızla,
Maya Laser Epilasyon ve Medikal Ltd. Şti.

YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan